Aktivity klientov – jún 2022

Mesiac jún začal odzdobením našej „Májky“, za spevu a tanca žiakov Základnej školy v Bošanoch. Deň otcov sme oslávili s detičkami zo Súkromných detských jaslí a materskej školy BODKA, ktoré milým vystúpením rozveselili všetkých prítomných na „Deň otcov“. Návšteva Základnej umeleckej školy v Bošanoch bola pre nás krásnym umeleckým zážitkom. Všetkým deťom i pani učiteľkám patrí veľké poďakovanie a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Kaštieľ a prenádherný park v obci Šišov, naplnil naše očakávania, kde sa určite vrátime a radi zrelaxujeme v lone prírody.

Horúce júnové dni sme trávili spracovaním produktov z našej záhradky. Vyrobili sme limonády z bazy a ovocia, zberom darov zeme – hrášku, reďkovky, cibuľky, kalerábu, uhoriek, jahôd a iných. Vyrobili sme si ozdoby servítkovou metódou, letný venček. Krášli vstup do nášho zariadenia spolu s kvetmi, ktoré nám darovala Kvetinová sieň v Bošanoch..

Oslavy narodenín a menín boli ako vždy veselé, plné spevu, tanca, tento mesiac aj za doprovodu heligónkarky Nelky a huslistu Lukáša so speváčkou Silviou.